Чи можна використовувати атрибут hreflang для регіонального просування?

Чи можна використовувати атрибут hreflang для регіонального просування? Цей атрибут дозволяє вказувати роботу для якого регіону показувати сторінку? Чи впливає атрибут hreflang на ранжування?

Відповідь

Якщо ви питаєте про “регіональне просування” всередині країни, наприклад, по містах однієї країни, тоді атрибут Hreflang не особливо допоможе, бо він дозволяє вибрати тільки мову і регіон (країна). Якщо ви питаєте, про просування по різних країнах, наприклад, країни СНД, тоді так, атрибут Hreflang потрібно використовувати для сторінок під різні країни.

Використання hreflang може поліпшити ранжування сайту у видачі в різних країнах.

Hreflang досить сильний інструмент. Якщо Ваш сайт в топі за якимись інфо-запитами, то ви легко можете потрапити в ТОП сусідньої країни налаштувавши атрибут hreflang. Багато факторів ранжування перетікають на сторінки нового регіону. У нас є досвід просування в країнах СНД, де ми прописували дані атрибути та легко зайшли в ТОП-10.

Однак для товарів і каталогів така методика не особливо ефективна. Оскільки змінюється контент, ціни, комерційні фактори, тощо.

Найбільш часті проблеми, з налаштуванням даного атрибута:

  1. Відсутні значення атрибута hreflang.
  2. Нерелевантні значення hreflang.
  3. Нерелевантні URL.
  4. Неіснуючі URL.
  5. Відсутність зворотних атрибутів hreflang.
Оцініть статтю
Додати коментар