Де стежити за оновленнями в Google

У SEO як і будь-який інший області відбуваються постійні зміни – оновлення алгоритмів та інші нововведення. Здавалося б, всього за одним Гуглом слідкувати і все, не так складно бути в курсі всього. Але, на ділі все не так просто, завжди питання в часі та потоці інформації в цілому, особливо, якщо ви працюєте не тільки з органікою, але і таргетом, контекстом та іншими каналами.

Колеги погодяться, як тільки занурюєшся в текучку, досить просто щось упустити в оновленнях. Власникам проекту, вважаю, важливо розуміти що відбувається в області оскільки це безпосередньо впливає або може впливати на їх бізнес, особливо, якщо є прив’язка до одного каналу просування проекту.

Які джерела інформації можна використовувати:

  1. В документації Гугла є чудова 👉 сторінка
  2. Тут виводиться інфо по оновленнях
  3. Огляд всіх оновлень Гугла від 👉 пошукова зона, від 👉 МОЗ, від 👉 пошуковий журнал.
  4. Канали по СЕО в ТГ, на яких я і колеги виводимо інформацію з актуальних змін.
  5. Блоги SEO-фахівців і агентств.

Додаток:

З останніх змін в документації Google і корисних матеріалів: 29 Червня була оновлена інструкція по 👉301 редиректам (https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/301-redirects?hl=ru)? а також за кодами 👉відповіді сервера і їх впливу на ранжування (https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/http-network-errors?hl=ru).

Оцініть статтю
Додати коментар