Дорвеї та згенеровані сайти

Сьогодні поговоримо про основу дорвей-будівництва, точніше автоматизовані або згенеровані сайти. Дорвеї (Doorways) – взагалі термін в основному наш, на заході його ніколи особливо не використовували і не використовують.

До того ж термін «дорвеї» втратив своє первісне значення, коли doorways використовували в основному для клоаки і масового редиректу користувача з пошукових систем на партнерські програми та інші веселі сторінки. Зараз даний метод хоч і використовується, але не так широко і не з тим розмахом. Тож, давайте поговоримо про дорвеі, як про бізнес і автоматизацію видобутку трафіку.

Основа дорвеїв (генерених / автоматизованих) сайтів – це використання технологій і логіки для вирішення конкретних завдань (наприклад, масовий видобуток трафіку для конвертації його в affiliate-програмах).

Think outside the box

На заході кажуть “Think outside the box” – це найважливіша фраза, яку сьогодні буду розкривати не я, а одне (навіть кілька) інтерв’ю Дмитра Єремєєва, відомого у вузьких колах 😎

Витяг з його іншого інтерв’ю:

“Помилка в реалізації алгоритму Google, яка дозволяла мені за 15 хвилин реально ставити будь-який сайт на будь-яке місце, за будь-яким запитом. За умови, що цей сайт повинен був пройти пісок і все. Це була помилка в передачі ваги через 301-й редирект.

У характеристиках сторінки, мабуть за замовчуванням, трастовість ставала абсолютною, тобто там десь є якийсь вектор, де один з параметрів «ненадійності» не передавався, і тому посилання з поганої сторінки або з гостьової, проходячи через 301-й редирект, ставало посиланням ніби воно ставилося з сайту Whitehouse. Ось це було дуже круто.

І я реалізував схему, суть її така – я взяв кілька доменів — створив кожному домену по сотні тисяч субдоменів і зробив наступне: спочатку розставив посилання з ресурсів, з яких можна було поставити посилання, на ці субдомени; потім на кожному з цих субдоменів я створив robots.txt, який дозволяв індексацію Тільки для Google і забороняв всім іншим пошуковикам. Далі я знаходив місце, куди можна було залити багато сторінок контенту (важливо, щоб домен був минулий пісок; наприклад, це міг бути сайт безкоштовного хостингу) і заливав туди купу сторінок по суті згенерованих (могло бути і мільйон сторінок) і далі робив 301-й редирект зі своїх вже пролінкованих субдоменів на ось цей вже залитий контент, і цей контент ставав в топі відразу ж, миттєво за всіма запитами.

При цьому, коли його виносили вручну або алгоритмічно (наприклад, в конкурентних областях, де завжди був тільки людський контент, виносили дуже часто), то моя система автоматично перемикала 301-й на новий домен, що пройшов пісок, і він знову ставав в топ і так з’явилася історія про невидимі посилання, в той час часто обговорювана серед ѕеошників.

Невидимі, тому що інші пошуковики фізично не знали, що відбувається така лінкозв’язок. Тобто через msn та інші інструменти не можна було відстежити, так як йому був даний robots, а Google їх їв, він не відображав їх ні по інструменту link, ні по якому іншому. Так як, по-перше, у нього все це завжди було з запізненням, по-друге, через 301-й редирект він це просто не відображав.

Я забив там всі конкурентні високочастотні слова — які існували – загалом все що було. Я тільки ледве встигав по ним сайти робити. Ця помилка ще довгий час існувала і на конференції я про це сказав”.

Відео тієї самої конференції, де виступає Діма і розповідає про основу генерених сайтів для SEO і affiliate-маркетингу. Це універсальний підхід і універсальні принципи.

Колись ця інформація допомогла мені багато заробити і була для мене тією самою інформацією “Think outside the box”. Пам’ятайте, не вся інформація корисна, в 90% випадків – вона буде шкідлива, але саме та корисна – дозволяє заробляти багато і виводити бізнес на інші рівні.

Одне з найкращих відео з SEO, яке я бачив, вже історичне, але повністю актуальне. Увага на екран:

Оцініть статтю
Додати коментар