Кращі сервіси для прискорення індексації

Дуже важливою частиною роботи seo фахівців є лінкбілдінг. Більшість сеошників дуже багато працюють над побудовою якісних посилань. При цьому далеко не всі фахівці приділяють увагу тому, як індексуються побудовані ними беклінки.

Чому варто приділяти велику увагу індексації зворотних посилань?

Якщо сеошник побудував 10 посилань, а в індекс зайшло всього 2 з них, то, за фактом, сеошник побудував всього 2 посилання, які вплинуть на результат. Якщо він не приділить увагу індексації лінків, то він витратив свій час даремно.

На сьогоднішній день існує чимало сервісів, які за невелику плату прискорюють індексацію посилань. Дані інструменти я вважаю просто необхідними для ефективної роботи вебмайстрів.

Всі сервіси індексації сайту в пошукових системах працюють приблизно за однією схемою, але не всі детально розповідають про це.

Наприклад, один з популярних раніше сервісів bulkaddurl (зараз він, на жаль не працює) розкривав алгоритм своєї роботи. Поки був доступний інструмент Гугла “ping url”, bulkaddurl використовував його для своєї роботи. Пізніше, коли “ping url” перестав функціонувати, bulkaddurl додавав багато доменів в Google search console, додавав урли цих доменів на індексацію в Google search console і ставив з них 301 редиректи на урли своїх клієнтів.

Ймовірно, що за схожою методикою працюють і інші сервіси індексації сайтів.

Як перевірити, проіндексував Google сайт чи ні?

Самий просто спосіб – це вбити в рядок пошуку наступну конструкцію: “site:url.com”, де url.com – це урл вашого посилання. Якщо в пошуковій видачі з’явився результат, то посилання проіндексовано. Якщо результатів немає – то ні.

Для масової перевірки краще використовувати сервіс перевірки індексації сторінок, наприклад, indexchecker.link

Також незайвим буде заходити в Google search console в розділ “посилання” і дивитися, які майданчики відображаються там.

Як збільшити ймовірність того, що посилання буде проіндексовано?

Використовуючи сервіс індексації, ми фактично боремося з наслідками того, що ми побудували посилання на не самому якісному сайті.

Іншими словами, якщо спочатку приділити увагу відбору якісних донорів, то проблему з індексацією можна звести до мінімуму.

З іншого боку, використання безкоштовних посилань, які будуються руками (а саме вони індексуються найгірше) дозволяє значно заощадити і урізноманітнити посилальний профіль.

В якості рекомендації я вкажу кілька сервісів швидкої індексації сайту, які використовую або використовував сам.

Indexinject

Indexinject – це непоганий сервіс зі зручним інтерфейсом.

Ціна за місячну підписку стартує від 9,99$ в місяць. У цьому тарифі ви зможете проіндексувати до 10000 зворотних посилань.

Якість індексації задовільна. Залежно від якості донорів, яких ви будете індексувати в індекс може зайти від 50-60% посилань до 100%.

Є історія ваших проектів, в яких можна побачити, які посилання проіндексувалися, а які ні. Процес індексації можна розтягнути на необхідну кількість днів.

Speed links – це ще один непоганий сервіс з тією ж ціновою політикою.

За 9,49$ в місяць можна проіндексувати 10000 посилань.

Знову ж індексацію можна розтягнути на необхідну кількість днів. Доступна історія індексації зворотних посилань.

Gindex

Gindex – це сервіс індексації сайту з більш демократичною ціновою політикою.

За 4,99$ в місяць Ви зможете проіндексувати 5000 посилань (що цілком достатньо для рядового seo фахівця).

Історія проектів доступна, індексацію можна розтягнути за часом.

Який сервіс індексації вибрати?

Це дуже суб’єктивне питання. Я б порадив протестувати всі 3 інструменти протягом якогось періоду і оцінити результат.

Використовуйте сервіс для перевірки індексації сайту indexchecker.link і подивіться, яка кількість посилань проіндексована кожним з сервісів.

Оцініть статтю
Додати коментар