Нотатки з сьогоднішнього Clubhouse руму

  • Приклад, як “крутять” недосвідчених на UpWork, при пошуці райтера для контенту.

Профіль може заведений на Native спікера, з крутими відгуками, з величезною кількістю виконаних замовлень, але і за високою ціною, тому що людина з підтвердженим громадянством.

Але по факту, ця людина просто передає ці завдання на індусів і кенійців

– Потрібно просити профілі на FB, LinkedIn.
– Потрібно просити приклади робіт і перевіряти як вони лежать на сайті, як ранжуються
– Можна відстежувати за реферальним посиланням з якої країни був перехід і таким чином визначити країну райтера

  • Раніше вузькотематичні сайти давали кращий результат, заходило краще.

Але після грудневого апдейту, стало все гірше і тепер великої різниці немає і можна робити сайти під широку семантику. Але не варто зовсім змішувати, наприклад комп.техніку і медицину.

  • Афіліатські сайти під Amazon Google тепер тримає під прицілом, через те, що багато хто не несуть цінності для користувача, а лише намагаються швидко відправити користувача в магазин за реферальним посиланням.

Потрібно намагатися робити максимально білий сайт: додавати більше інформаційного контенту, менше агресивної реклами і офферов на сторінках. Менше агресивної монетизації. + у гайдлайнах для асесорів Google чітко зазначено, що необхідно оцінювати наскільки сайт корисний або це чисто афіліатська історія.

  • Не одним Amazon єдині.

Зараз Amazon вже не є дійсно легким і прибутковим. Потрібно шукати інші партнерки, інші оффери. Наприклад: shareasale.com, impact.com в принципі Max Affiliate не рекомендує взагалі Amazon, адже грошей там дуже мало.

Дмитро Сохач додав, що конверсія з Amazon все одно набагато краще ніж з інших партнерок і маленьких нікому невідомих інтернет-магазинів.

  • Необхідно краще ресерчити товари.

Знайти ті товари, які не є занадто очевидними, які в основному продаються з сайту виробника але по ним є оффери. Не холодильники або телевізори.

  • Дмитро Сохач не бачить сенсу в закупівлі величезної кількості краудфандингу, тому що вони дуже погано працюють. І бачить сенс, в грамотних PBN сітках, особливо в сірих нішах. І якщо вебмастер вирішив піти в бурж, йому необхідно буде розібратися з цим методом, по іншому ніяк.
  • PBN, як метод працює, але дуже важливо щоб сітка була якісною, щоб це були не “фейк” домени з порожніми посиланнями. Потрібно якісно відбирати дропи, під неї, запарюватися контентом настільки наскільки це можливо по бюджету.
  • По перехопленню доменів зараз лідирує dropcatch.com, це найкращий сервіс перехоплення на даний момент.
  • За словами Max Affiliate, зараз з Amazon сайтів виходить 50-70 $ доларів на 1000 уніків.
Оцініть статтю
Додати коментар