Оптимізація картки товару-22 елементи для SEO в Google

Перед вами шпаргалка з 22 елементів для внутрішньої (on-page) SEO-оптимізації карток товарів інтернет-магазинів та інших сайтів електронної комерції. Нумо подивімося на ці 22 елементи.

 1. Сигнали довіри. Які сигнали довіри хтось шукає на вашому сайті? Безпека при введенні даних кредитної картки? Телефонний номер? Деталі доставки? Переконайтеся, що ви надали їх там, де можете і прояснили їх.
 2. HTTPS / SSL. Стандарт для всіх сайтів, необхідний для сайтів електронної комерції. Переконайтеся, що всі URL-адреси обслуговуються по протоколу HTTPS, і оновлюйте сертифікати, щоб передача інформації про клієнтів була максимально безпечною.
 3. Хлібні крихти. Забезпечте чіткий навігаційний ланцюжок, щоб показати користувачам, де вони знаходяться у вашій структурі: це дозволить їм легко переглядати продукти та легко перемикатися між категоріями.
 4. Відгуки клієнтів. Відмінна форма контенту — публікуйте відгуки клієнтів на сторінках своїх продуктів і впроваджуйте в них тип мікророзмітки Review від Schema.org. Важливо, щоб зміст відгуків був унікальним.
 5. Відео про продукти. Відео пропонують додаткову інформацію про ваші продукти, демонструючи більш тонкі деталі та варіанти використання.
 6. Параметри пошуку. Забезпечте чітке і швидке вікно пошуку, якщо хтось вважає за краще переміщатися по вашому веб-сайту за допомогою пошуку. Переконайтеся, що результати є точними і вичерпними, з урахуванням орфографічних і граматичних помилок.
 7. Чіткий заклик до дії. Переконайтеся, що кнопки «Купити» контрастні, їх легко натискати (особливо на мобільних пристроях), і використовуйте інструменти аналітики для запису поведінки на сторінках продуктів, щоб ви могли виявити проблеми та поліпшити процес покупки.
 8. Мікророзмітка Schema. В Schema є ряд опцій для розмітки сторінок продуктів, таких як ціна, опис, відгуки і т.д. впровадьте розмітку і допоможіть Google краще зрозуміти ваш контент.
 9. Питання та відповіді. Ще одна відмінна форма користувальницького контенту, особливо корисна для технічно складних продуктів. Дозвольте клієнтам задавати питання, а ваша команда відповість. Цей вміст також може використовуватися іншими командами у вашій організації, такими як відділ продажів, маркетингу та підтримки клієнтів.
 10. Зображення. Робіть чіткі, різкі і якісні фотографії ваших товарів. Якщо можливо, зробіть їх адаптованими і включіть також зображення способу вжиття / варіантів використання. Також намагайтеся уникати використання очевидних стокових фотографій для ваших товарів.
 11. Опис продукту. Не думайте про “SEO-копірайтинг”, подумайте про точний і лаконічний опис вашого продукту. Включіть варіанти використання, короткі зведення та технічну інформацію, щоб допомогти користувачеві зрозуміти продукт.
 12. Телефонний номер. Ще один сильний сигнал довіри. Вкажіть номер телефону та години роботи, щоб клієнти могли легко і швидко зв’язатися з вами.
 13. Онлайн чат. Забезпечте функціональність чату для підтримки клієнтів в режимі реального часу для людей, яким не подобається користуватися телефоном.
 14. Адреса та реквізити компанії. Включіть свою фізичну адресу, назву компанії та реквізити. Це покаже, що ви ведете справжній, законний бізнес, плюс поліпшить конверсію для деяких клієнтів сфери B2B.
 15. Заголовок сторінки (Title). Припустимо, ви зібрали ядро і зробили кластеризацію. Відсортуйте кластер по”!уточненій !частоті» (це частотність не враховує відміни і додаткові слова) і органічно впишіть фрази так, щоб лівіше були ключі з більшою частотністю, в кінці додайте назву бренду.
 16. Опис Meta (Description). Ставтеся до цього як до міні-реклами продукту. Включіть назву продукту і УТП, де це можливо, наприклад безкоштовна доставка або Доставка на наступний день, щоб залучити користувачів з результатів пошуку. Використовуйте змінні бази даних, щоб масштабувати створення описів сторінок на сайті, якщо він великий.
 17. URL сторінки. Додайте назву продукту, уникайте параметрів, створених базою даних, і зробіть їх читабельними. Не включайте категорію в URL-адресу, якщо товари відносяться до декількох категорій, оскільки це може призвести до дублювання сторінок товарів.
 18. Теги заголовків. Використовуйте тег H1 для назви продукту і теги H2, щоб розбити розділи сторінки, такі як відгуки, релевантні продукти, etc.
 19. Розмітка Open Graph. Включіть теги Open Graph і переконайтеся, що вони містять релевантні зображення, описи, тайтли, etc, щоб публікація ваших продуктів в соціальних мережах була максимально ефективною.
 20. “Чуйність”. Переконайтеся, що всі ключові елементи вашої сторінки адаптивно завантажуються на мобільних пристроях і що введення особистих даних здійснюється якомога простіше.
 21. Супутні товари. Включіть посилання на схожі популярні продукти, щоб допомогти користувачам порівняти їх і вирішити, який з них найкраще підходить.
 22. Швидкість сторінки. Нікому не подобається повільний сайт, тим більше якщо ви хочете щось купити. Переконайтеся, що ваші сторінки швидко завантажуються на десктопах і мобільних пристроях.

Замість висновку

Червона лінія змін алгоритмів пошукових систем – користь для кінцевого користувача. Якщо елемент приносить користь – це і є комерційний фактор або атрибут парадигми E-A-T в Google. Все ще потрібно дивитися топи. Але зараз від фальшивої підгонки під конкурентів ситуація рухається до справжньої турботи про людину. SEO-фахівець зобов’язаний знати цільову аудиторію сайту. З тим, щоб допомогти надати кращий досвід взаємодії на всіх стадіях від сніппета в пошуковій системі до закінчення цільової дії.

Оцініть статтю
Додати коментар