Помилки алгоритму в Гуглі

Гугл любить нам заливати про цінність, про хороший корисний контент, про наявність інформаційних статей на сайті. А якщо ти не пишеш інформаційні статті, то Гугл карає любителів заробити на пошуковій системі.

Вже й довідку зробили для вебмайстрів (https://developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/affiliate-programs) і написали чорним по білому для самих тугих.

Exampes of thin affiliates: The majority of the site is made for affiliation and contains a limited amount of original content or added value for users.

Я прислухаюся до гуглу іноді, щось вони говорять слушне і цінне. Але хіба мані сторінками я не даю цінність для юзера? Чому я повинен наярювати як не в себе ці інфо статті для обсягу?

Тому що розумні дядьки посиділи й подумали, а як ми можемо зрізати gearhungry.com і carbibles.com ще по іншому? Ці мані ферми їх давно дістали.

Ще з часів інфостатейних ферм коли писали про зав’язування краватки та прийняття пологів вдома. І писав це все один індус за 3 долари. Раніше статейні ферми, тепер афіліатні ферми, нічого нового під сонцем. Індус тільки без роботи.

Так от. Є сайти, помилки або баги в алгоритмі гугла, у яких своя дискотека.

  1. dodoburd.com – повністю весь сайт складається з мані сторінок зі 100 посиланнями на кожній. Може гугл від такого нахабства взагалі руки опустив? Чел походу не знає, що йдуть якісь алгоритми в гуглі. 632 сторінок і 632 сторінки мають афф посилання – перевіряв вручну через Netpeak Spider. Але! Він монетизується не тільки амазоном, мабуть це важливо мати різні партнерки. І мініатюри красиві у постів дуже.
  2. coffeeorbust.com – взагалі класичний афіліатний сайт. Там є все з забороненого: величезні таблиці, афіліатні посилання. 101 корисна сторінка, з них 90 під монетизацією амазоном. Помилка алгоритму?
  3. momlovesbest.com – не баг гугла, але цікавий приклад сайту, який став наярювати інфо статті та сторінки що просіли сторінки з best почали повертатися!
Оцініть статтю
Додати коментар