Посилання з телеграм каналів для SEO зроблять вам ТОП (але це не точно)

Це актуальна тема, в якій я намагався розібратися і ось до чого прийшов, покажу на прикладі свого каналу і колег (це чисто мої міркування і припущення): посилання з Телеги повинні відмінно працювати для seo. Взагалі будь-які, а з авторитетних пабліків ще краще, чому?

Крок 1. Візьмемо і проаналізуємо через Ахрефс, подивимося зворотні посилання. Більшість вхідних посилань стоїть зі сторінок з низьким URL рейтингом. Це означає, що сторінка, з якої стоїть посилання, не прокачена, не особливо авторитетна, сама не має або має якийсь мізер зворотних посилань. Звичайна ситуація (у вас картина така ж буде, можете перевірити). Відповідно, таке посилання передає не таку сильну вагу та авторитет, бо його і не має. Сайт, з якого стоїть посилання, вагу має, але сама сторінка не особливо і це нормально.

Крок 2. Зворотних посилань в проміжку URL рейтингу 10-20-мало, у 20 + ще менше. Такі посилання (з високим URL рейтингом, або хоча б ви більше діапазону 0-10) мають більший авторитет, відповідно, більшу вагу. При розміщенні посилання на такій сторінці ви отримаєте профіт в рази більше.

Крок 3. Тепер відкриваємо список зворотних посилань і сортуємо його по URL рейтингу, щоб подивитися, з яких ресурсів і сторінок стоять посилання, чим вони відрізняються від інших, слабкі з 0-10 URL рейтингом. І бачимо зворотне посилання з телеграм каналу, у якій URL рейтинг вже 14 (вийшов з діапазону 0-10), непогано, йдемо далі.

Крок 4. Якщо подивитися ж на прямий урл каналу – то показники взагалі прекрасні.

Планомірні зростання посилального, що дало, на хвилинку URL рейтинг-20. Там зворотні посилання на телеграм канал з публікація в serpstat, vc, webpromo та інші. По суті, ви отримуєте зворотне сеошне посилання з прокаченної сторінки з дуже авторитетного месенджера/сайту.

Крок 5. Дивимося і порівнюємо сеошні показники телеграм каналів впізнаваних людей і шукаємо закономірності.

З приводу індексації, посилання також бачить і Гугл Вебмастер.

Висновок: купуйте посилання з телеграм каналів для ѕеошних цілей. Чим жирніше канал – тим більше URL – тим більше ваги та профіту

Оцініть статтю
Додати коментар