Прокачка фейкових авторів для Google E-A-T

Яким чином можна качати фейкових авторів, не витрачаючи на це великі бюджети? Наприклад, взяти фотографію, згенеровану нейромережею – вона ж сама по собі без “бекграунду” не матиме ваги.

Відповідь

Звичайно, кращий варіант – знайти реальних експертів, але при цьому часто економіка ведення проекту не зійдеться, бо буде невигідно їм займатися.

При правильному підході можна успішно качати фейкових авторів. Фото беремо з сервісу thispersondoesnotexist воно буде унікальним.

Далі на fakenamegenerator генеруємо загальні дані, від імені та прізвища до міста і штату.

Стать і вік повинні відповідати аудиторії вашого сайту. Наприклад, якщо сайт про риболовлю, це повинен бути чоловік 40-60 років, на мій погляд. Погодьтеся, дівчина 20 років або жінка 70 не особливо підійде, хоча бувають винятки. А якщо сайт про косметику, то, природно, це повинна бути дівчина чи жінка.

Далі робимо так, що на всіх контентних сторінках вашого сайту повинен бути автор. З імені автора розміщуємо посилання на сторінку автора на вашому сайті.

Після цього потрібно прокачати сторінку автора посиланнями з інших сайтів. Одна з моїх улюблених схем для цього – аутріч або гостьові статті у вигляді інтерв’ю з експертом. З таких інтерв’ю розміщуємо посилання на сторінку автора на своєму сайті.

Плюс створюємо акаунти автора у 2-3 популярних соцмережах і поступово наповнюємо повідомленнями. Можна репостити відео за тематикою сайту і різні корисні посилання.

Часто достатньо 10-15 хороших посилань, щоб Google почав враховувати такого автора.

Висновок

Хоч фейкові автори не найкращий варіант, але це вихід в умовах, коли Google все більше уваги приділяє E-A-T, тобто експертизі, авторитетності та трасту. Краще фейковий автор, ніж повна його відсутність.

Оцініть статтю
Додати коментар