Самостійний підбір сателітів для PBN

Якщо раптом у вас не вистачає грошей платити за підбір сателітів для PBN спеціальним людям, а часу купа, пропоную той спосіб, яким користуюся я.

Йтиметься про один сервіс і п’ять інструментів всередині.

Переходимо в Rush Analytics, і відразу в розділ меню “Інструменти PBN”. Клік у “пошук в Webarchive”. Розжовувати не буду, але це той самий пошук по вебархіву, який ви звикли здійснювати руками, а тут тисячі доменів він знайде сам.

Не завжди варто вводити тематичні запити. Ну які запити для гембли, там всі домени вбиті. Вводите запити для пошуку тих ніш, які з меншою ймовірністю будуть заспамлені – political party, car repair, church, barbershop, kindergarten, private school.

Відмінно, у вас вийшло 4280 доменів. Відбираємо тільки ті, у яких є сторінки в вебархіві – ми ж їх будемо відновлювати. Відмінно, залишилося 3101 домен.

Відразу переходимо в наступний пункт меню – “масова перевірка Whois”. Тут ми перевіряємо домени на зайнятість і можливість зареєструвати. Завантажуємо попередній список і отримуємо список доменів, які й копію в вебархіві мають, і їх ще можна тут же зареєструвати.

Можна рухатися далі та за допомогою інструментів “пошук спаму” і “спам в посиланнях” знайти погані домени, які ганяли китайці або індуси. Зрозуміло, видаляємо їх зі списку. Зазвичай тут перша половина робочого дня добігає кінця і пора обідати.

У мене залишилося 2276 доменів. Якщо є бажання знайти найжирніші домени серед найчистіших – використовуємо Bang-bang інструмент “Параметри посилань”. Знаходимо з найбільшими пузомірками.

Попереду у вас найцікавіше – відсіваємо те, що можна відсіяти тільки вручну, ну там доменні зони, і просто невідповідне з якихось причин. Довгий, довгий перебір вечорами, коли ваша дитина росте, дружина дивиться в бік сусіда, а ви стаєте жирним. Але куди подітися, ми сеошники, які економлять гроші.

Я іноді втомлююся і просто купую такі послуги у фахівців. Але ось метод вище дозволяє знайти прям купу доменів для мегасітки.

Респект розробникам, передайте їм, що було б здорово впровадити відбір по зонах доменів.

Оцініть статтю
Додати коментар