Скільки доменів нормально тримати на 1 хостингу і доменному реєстраторі?

Почнемо спочатку. Доменні реєстратори рідко обмежують кількість доступних доменів для одного акаунту. Наприклад, HostGator прямо говорять про те, що на відповідних планах обмеження за кількістю доменів відсутня. У той же час, Google Domains попереджають, що не можна додати більше 600 доменів на один аккаунт. Проте, найчастіше є внутрішні ліміти – наприклад, кількість субдоменів. Для GoDaddy, наприклад, можна управляти не більше ніж 500 субдоменами на одному акаунті.

Що стосується хостингу, часто пропонують 3 найбільш поширених планів:

Shared – тобто вільний простір на серверах розподіляється між усіма власниками таких акаунтів, у вас немає “свого” фізичного або віртуального розділу на диску. Проте, такі плани найчастіше мають найбільш приємну ціну, пропонують велику гнучкість і створені в першу чергу для тих, хто ще не може точно визначити необхідні йому обсяги.

VPS – дорожча опція, яка має на увазі, що під ваші потреби виділяють віртуальні розділи на серверах. Основними перевагами будуть більша безпека, надійність, більш високі швидкості і, в деяких випадках, більш гнучкі плани.

Dedicated – найбільш дорогі плани, що мають на увазі виділення для вас ексклюзивного простору. Крім додаткової швидкості, основною перевагою є підвищена безпека і швидка тех.підтримка. У деяких випадках, тільки на виділених (dedicated) планах доступні деякі типи більш продуктивних серверів.

Що стосується обмежень, то, у випадку з хостингом, такими обмеженнями будуть технічні можливості сервера, а не кількість доменів або сайтів. Наприклад, пропускною здатністю каналу даних, об’ємом віртуальної пам’яті або обчислювальної потужності процесора, який необхідний для роботи ваших сайтів і так далі. Також, в більшості випадків, ви зможете підключити близько 20 додаткових доменів (domain alias) для вашого основного на кожен проект.

Оцініть статтю
Додати коментар