Теорія низько висячих фруктів в лінкбілдінгу

Суть цієї теорії в бізнесі в тому, що спочатку потрібно зробити найбільш прості дії, які дадуть максимальний результат і лише потім переходити до інших методів. Як це може бути застосовано на практиці в лінкбілдингу? Наведу кілька прикладів з моєї практики спілкування та консультацій.

Приклад 1

Є сайт зі слабким посилальним профілем у звичайній комерційній ніші. Є SEO-фахівець, який робить все, у якого постійно немає часу. Як правило, саме так буває в 90% проектів).

Далі звідкись з’являється ідея “давайте робити PBN, щоб просунути наш сайт”.

При цьому ні у кого немає компетенції в цьому питанні та немає часу, щоб розбиратися.

При цьому не використані можливості крауд-маркетингу, гостьових постів, локальних сабмітів та інших методів, які більш прості, займають менше часу і для даного проекту дадуть відмінний результат.

У гонитві за чимось новим, ми часто не використовуємо перевірене старе, а від цього страждає бізнес.

Приклад 2

Є міжнародний проект з досвідом в одній локалі. Є завдання виходу на нові ринки. Є команда, що складається SEO-фахівця, PR-відділу, а також є хороша реферальная програма.

При виході на новий ринок починається розробка стратегії

Що в цей момент треба зробити?

  1. згадати, як ви займали вже наявний ринок;
  2. оцінити команду, яка у вас є і її сильні сторони;
  3. по максимуму використовувати свої сильні сторони;
  4. тільки після цього придумувати про нові механіки, які можуть спрацювати, а можуть і ні.

Якщо є сильний PR -, контент-маркетинг відділи, то навіщо витрачати час на класичний аутріч, якщо ви можете домогтися тих же цілей використовуючи ваші сильні сторони?

Тому коли ви плануєте зробити щось нове, подумайте може варто спочатку посилити ефективні методи, що вже працюють, і довести їх до абсолюту?

Оцініть статтю
Додати коментар