Як індексувати 200 URL в Google кожен день через Indexing API

Попри те, що Google постійно покращує свої алгоритми та системи, вони не застраховані від збоїв. Нерідко, в результаті таких збоїв, ми спостерігаємо повну або часткову деіндексацію сторінок.
Тому сьогодні навчу вас їх швидко індексувати.

Для індексування сторінок ми будемо використовувати Indexing API (https://developers.google.com/search/apis/indexing-api/v3/quickstart). для налаштування потрібно виконати наступні кроки:

  1. Створюємо новий проект в Google Cloud Platform (https://console.cloud.google.com/projectselector2/iam-admin/serviceaccounts?supportedpurview=project). У цьому проекті створюємо  сервісний аккаунт, в якому вибираємо роль «власник». Після цього переходимо в “дії” – “створити ключ” і викачуємо JSON-ключ на ваш комп’ютер.
  2. Далі качаємо скрипт. В папці скрипта знаходимо файл “service_account”, міняємо його вміст на вміст нашого JSON-ключа. Посилання на скрипт (https://github.com/swalker-888/google-indexing-api-bulk)
  3. Тепер потрібно зв’язати скрипт з Google Search Console. Для цього призначаємо нового власника через шлях:”Налаштування” – “Користувачі та дозволи” – “Управління власниками ресурсу”. Новим власником буде клієнтська пошта з нашого JSON-ключа. Після того як ми зробили наш сервісний аккаунт новим власником переходимо за цим посиланням (https://console.developers.google.com/apis/api/indexing.googleapis.com/overview) і включаємо Indexing API.
  4. Після всіх дій, запускаємо скрипт: в папці самого скрипта (який ми завантажили) знаходимо файл «urls» і вносимо туди потрібні нам адреси. Скрипт дозволяє індексувати до 200 адрес в день, максимальний обсяг одного пакета – 100 адрес, тому якщо потрібні всі 200, то поділяємо їх на два пакети. Далі, в консолі прописуємо node index.js і через кілька секунд з’явиться відповідь “200 ОК”. Зверніть увагу, що скрипт буде працювати тільки якщо у вас налаштований node.js (посилання (https://nodejs.org/en/download/) на вихідний код) і встановлена потрібна бібліотека (встановлюється через команду npm install request в консолі).
Оцініть статтю
Додати коментар