Як масово перевірити унікальність сторінок в рамках сайту

На початку квітня до мене звернувся досвідчений сеошник з проблемою – сайт різануло по трафіку з травня минулого року і незрозуміло, що робити. Все перепробував і нічого не допомагає.

Я порадив перевірити НКС (недостатньо якісні сторінки) у вебмайстрі. Індексування > сторінки в пошуку > виключені.

Він написав, що НКС немає… Хотів порадити йому подивитися унікальність сторінок в рамках сайту, тому що буває сторінки в індексі, але все одно їх вважають мало корисними.

Ця проблема набрала масовий оборот з травня-червня 2020 року, коли різко впав трафік, причому косило без розбору і старі й молоді сайти. І єдиним рішенням було підвищувати унікальність сторінок в рамках сайту.

Причому важливо розуміти, що УНІКАЛЬНІСТЬ сторінки вважається по контенту всієї сторінки з меню, фільтрами, шапкою, підвалом, а не тільки по seo-тексту, як звикли думати багато сеошники.

Власне в цьому і переконався фахівець, який звернувся до мене. За пару днів до цього він закрив в noindex частину меню, фільтри та ряд елементів, пройшов апдейт і сайт попер.

Тому, рекомендую всім у кого незрозуміла ситуація перевірити унікальність сторінок в рамках сайту.

Зробити це можна за допомогою безкоштовної програми – site-analyzer інструмент batch unique checker. в

Налаштуваннях задаємо порівняння повного контенту сторінки запускаємо перевірку і по всіх сторінках отримуємо дані по унікальності.

Для унікалізації можна закрити від індексації частину меню, шапку, підвал, додати більше тегів, блоки виду – з цим товаром купують, також рекомендуємо подивитися, невеликий текст, хіти продажів в цій категорії, висновок випадкових відгуків по товарах з категорії.

Оцініть статтю
Додати коментар