Як отримати ТОП по ВЧ за 3-5 місяців

Як отримати ТОП по ВЧ за 3-5 місяців? Ось основні варианти:

PBN під тематику свого сайту

Коли готуєте PBN намагайтеся вибирати ті сайти і проекти, у яких найбільш відповідний посилальний профіль під вашу тематику. Також, знаходьте сайти по вашій тематиці в веб-архіві і на PBN можна сетапити сайти, які підходять під вашу тематику. Частина цих сайтів з часом мають тенденцію вистрілювати і ранжуватися за вашими запитами.

Подальша методика досить звичайна:

  1. постановка посилань з головних сторінок;
  2. з внутрішніх сторінок і т. д.

Робота з “ранніми лідерами”

  • Методика #1 Посилальний буст.

Суть методики: отримати дешеві посилання високої якості та брендовий трафік конкурентів які колись були лідерами.

Для цього потрібно скористатися сервісом SEMrush і зробити пошук тематичних конкурентів, які дропнулись.
Вводимо ключовий запит і дивимося сайти, які раніше ранжирувалися в межах ТОП-20 або ТОП-30, починаючи з 2015 року. Якщо шукати домени, які ранжирувалися до 2015 року, купити один з них і відновити, то ймовірність того, що він почне потім добре себе почувати невисока. Циклу в 5 років цілком достатньо для того, щоб ще раз повернутися з небуття і можна було працювати далі.

Коли знайшли домен потрібної тематики, який нормально ранжувався, мав хороший трафік, мав хорошу видимість по брендовим запитам, то можливо виявити, що можна його використовувати на благо проекту.
Далі йде створення клону сайту на тому ж бренді в іншій доменній зоні.

Контакт з власником сайту з проханням змінити домен (коли домен куплений в іншій доменній зоні, а сайт засетаплено — потрібно почати парсити посилання того сайту, який закрився. Потрібно написати власникам сайтів із зазначенням того, що домен, на який стоять посилання, змінилося, компанія переїхала на інший домен, поміняйте посилання і розмістіть його на новий домен. Таким чином можна отримати близько 15% посилального у того домену, який вже недоступний.

  • Методика #2 Відновлення проекту.

Деякі домени, які ви могли перевірити, можна придбати. Основна ідея полягає в тому, що багато сайтів, які раніше добре ранжирувалися – зараз десь продаються. Наприклад, на таких біржах, як seo.com. Все це можна досить легко перевірити, скориставшись сервісом expireddomains.net (expireddomains.net).
Можна знаходити сайти, які зараз продаються, і можна знайти ті, які ще є робочими, тобто не дропи, а реальні готові домени, які можуть підходити за тематикою.

👉 Суть методики: реєстрація тематичних дропів або покупка проектів які продаються (теж дропнутих).
Можна знаходити сайти, які зараз продаються, і можна знайти ті, які ще є робочими, тобто не дропи, а реальні готові домени, які можуть підходити за тематикою.

Купівля різномовних доменів

  1. Аналіз запиту в тематиці на різних мовах (якщо ви хочете прискорити буст, то можна пошукати в сусідніх регіонах сайти вашої тематики, які вже добре ранжуються, і з якими можна об’єднати ваш основний сайт, зробивши склейку);
  2. Вибрати по Ahrefs Keywords Explorer ТОП по видимості (отримати семантику по потрібному регіону, знайти список цих доменів (50-100);
  3. Зіставити з базою expireddomains.net або sedo.com (коли ви підклеюєте дроп, завжди є ймовірність, що з 1-2 апдейтами основний сайт може просісти, але коли ви підклеюєте сайти, які вже давно існують на цьому домені, у яких не оновлювалася історія whois-ів, то підклеювання до основного сайту дає більш стабільний і хороший результат).

Ці методи підійдуть далеко не всім, адже є обмеження і по бюджету, і по ресурсу, але їх можна застосовувати, вони всі робочі і актуальні. Про ще один метод від Артема Гідіна”підклеювання суміжних тематик” можна прочитати тут nazapad.com/videoarchive/16/doklad-7.

Оцініть статтю
Додати коментар