Як просунути сайт у топ – секретний секрет

Часом мені здається, що я творю безумство. Мій партнер по лідгену – не тільки партнер. Він як і раніше ще й клієнт на просування. І він підтримує нестандартні ідеї. Сміливі ідеї. Теоретично провальні експерименти.

У нас в ніші є сайт-лідер. Гігант на кшталт Мвідео, тільки в області спецтехніки. Я пропоную повністю його спарсити, унікалізувати, зробити деякі моменти краще. Не питання – пише мені партнер, – скільки потрібно грошей?

І висилає гроші. Я ж вирішую завдання всіма доступними методами. Знаходжу програміста, борюся із захистами на сайті від парсинга, продумую юзабіліті, шукаю сеошника на рутину, шукаю дизайнера на деякі елементи.

У нашій ніші мало відвертих дорвеїв. Мені спадає на думку ідея зібрати семантику по конкурентам і за своїми метриками, використовувати запити як тайтли у карток, рандомізувати контент і характеристики, згенерувати десятки тисяч карток і зібрати Франкенштейна на піддомені робочого сайту.

Скільки це буде коштувати, – запитує партнер. Не питання. І висилає гроші. Я копіюю основний сайт, даю завдання програмісту на базі існуючого каталогу згенерувати новий, і підпиляти інше в разі потреби.

Я – номер два. У мені немає особливої лідерської жилки. Мені потрібен натхненник і старший брат. Я дуже тягнуся до наставництва і розкриваюся там, де досвідчений і більш старший чоловік бере наді мною опіку. Я прекрасний виконавець і фахівець, трохи підприємець – але лише тоді, коли мене підтримують.

Величезна кількість людей вважає мене мудрим, досвідченим, турботливим. Батьком і порадником. Але всередині я просто самотній чувак, який потребує відчуття сили. Найкомфортніше я відчував себе в армії і до цього в інших органах. Я той тихий лисуватий товстун в “Мільярдах”, якому головний красивий герой давав складні доручення.

Я буду чесним – мені просто пощастило з партнером. І з тим, що він обожнює експерименти. Вони коштують не дешево. Це ж все одно витрати. Але в ніші, де чеки такі привабливі, можна дозволити собі нестандартні ходи. Якби мене не фінансували, я б не робив і половини того, що я зараз роблю. По суті адже, якщо дивитися правді в очі, він інвестор? А я хтось там в стартапі.

Я бачу всі ваші сайти. У мені немає ні краплі співчуття. Я бачу ваші рішення, як ви підходите до топу, як занурюєтеся в розробку і ніжно поліруєте юзабіліті. Я вже копіюю ваш сайт. Ви ж віддали його в індекс напівсирим. Я вже ставлю його на дроп. Я підрізав вам крила до того, як ви полетіли.

Вам здається, що пошукова система – це добрий старий дідусь, який знає як правильно. Я думаю, що пошукова система – це досвідчена телиця, яка вміє маніпулювати вами, м’якотілими створіннями. Я той самий 40-річний сусід Валера, який перить вашу дівчину, поки ви мрієте про поцілунок з нею.

Завжди, в кожному будинку, в кожній молодій родині або парі є той самий сусід Валера. Пам’ятайте про це.

Це бізнес. Це гроші, які ви можете заробити. Витратити на себе, на дітей, на лікування в майбутньому. На якісне харчування, на нормальний одяг, на те, щоб син ходив в театральний гурток, а дочка випрямила зуби.

Як ви можете бути настільки правильними та екологічними, якщо життя настільки коротке? Ви даєте пошуковій системі заробити на собі, тоді як найвірніше – це використовувати її для себе.

Не ведіться на маркетингові виверти – це не вона навчає вас, а ви її. І чим сміливіше і нестандартне рішення, тим в більший глухий кут ви її заводите. І у неї не залишається іншого шансу, як дати вам трафік і топ.

Ви боїтеся використовувати посилання, я ж використовую всі доступні методи покупки – Кворк, ГГЛ, Трастик, крауди, сапу, PBN і просто спам по коментах. І немає в наш час ніяких за це санкцій.

Немає ніякого суперрозвиненого ШІ, як би вам про це не мріялося. Є ви, ваші сайти, проста лінійна формула в Google і трохи складніше в Яндекс. Іноді просто варто бути сусідом Валерою.

Оцініть статтю
Додати коментар