Як впливає наявність сторінок з партнерськими посиланнями на ранжування

Як впливає наявність сторінок з партнерськими посиланнями на ранжування? Який оптимальний % сторінок з вихідними партнерськими посиланнями на сайті? Скільки партнерських посилань на сторінці можна ставити? Чи потрібно ховати такі посилання від Google і як це краще зробити?

Відповідь

Самі по собі вихідні партнерські посилання не є поганими, використання їх для монетизації сайту не є чимось особливим. Партнерські посилання можуть чинити негативний вплив на ранжування, якщо ставити їх на сторінці бездумно і недоречно контексту.

Головна вимога до партнерських посилань – це тематичність кінцевої сторінки.

Партнерське посилання часто виглядає як кілька послідовних редиректів. Хоч Google повідомляв, що вміє проходитися по редиректам до кінцевої сторінки, все-таки можуть бути затримки за часом і інші технічні проблеми, через які робот може не побачити кінцеву сторінку.

Оптимального % кількості сторінок з вихідними партнерськими посиланнями немає, а загальна кількість вихідних посилань з однієї сторінки має бути логічно обґрунтованою і доречною контексту. Необхідності приховувати їх також немає, бажано використовувати відповідний атрибут – rel= sponsored.

На практиці ж часто застосовуються різні варіанти приховування посилань через JS та ін., ефективність їх використання іноді приносить позитивний результат.

В поточних реаліях, з недавнім виходом чергового апдейту, для сайтів партнерської мережі необхідно приділяти більше часу вмісту, що публікується.

Оцініть статтю
Додати коментар