Як вибити старі сайти з перших місць у пошуковій видачі

Як вибити олдів? Не можу показувати конкретно нішу і ключові слова, але обмовлюся що в семантиці безліч конкурентних ключових слів складаються з двох слів. Проте знадобилося всього 5 днів для досягнення істотних результатів.

Я це називаю такий підхід – спецпроект.

У зв’язку спецпроекту входить зовнішня механіка по залученню і внутрішня з надання миттєвої цінності.

У спецпроекті конкретно SEO займає не більше 20% від усіх завдань. Але 80% РЕШТИ завдань допомагає цим 20 працювати більш ефективно.

Грубо кажучи спецпроекти завжди перемагають 100% SEO орієнтед проекти. Навіть якщо ви юзаєте PBN 🙂

Заздалегідь формується портрет аудиторії, розробляється структура сторінки, використовуються реальні люди для промо, по можливості підкріплюється за допомогою відео з ютуба.

Далі формується список для посівів. Це не просто посилання. Тут не потрібні PBN. Завдання спец-проекту приводити потрібну цільову аудиторію і паралельно досягати довгострокових цілей у вигляді виведення ключових слів.

Заздалегідь проводиться робота з існуючими сторінками в топі. Бронюються місця під рекламу. Ведеться робота з інфлюенсерами для посівів. Опрацьовуються гілки на форумі. В результаті отримуєте Гугл Докс з вкладками з кращим лінкбілдінгом, який по суті може вийде в існуючій ніші.

Це лінуються робити більшість компаній. Роблять пост-фактум або хаотично. Тому не страшно заходити практично в будь-яку нішу коли я бачу “ледачий посилальний профіль” або “слабо пророблений продукт”, або “дуже довгий цикл від потреби до цінності”.

Ці інструменти я використовую коли бачу що фахівець конкурента не особливо морочиться над посівами, роздає однотипні технічні завдання, не вкладає ідею туди, де вона проситься.

З цього і правило. Не варто боятися складності ключової групи запитів. Якщо відчуваєш що ти сильніше конкурента, можна йти в будь-яку існуючу нішу.

Тому вміння розкладати конкурента на атоми – найважливіший з мистецтв в маркетингу.

Оцініть статтю
Додати коментар