Як забирати собі чужі дропи

Багато власників дропів, що використовують CMS Arhivarix забувають видалити файлик з адмінкою або поставити на неї пароль. Через це на них можна розгорнути свій контент або проставити потрібні посилання.

Так от, є така CMS для дропів, називається Arhivarix. Робота з нею проста: заливаєш файлик з адмінкою, даєш айдішнік або архів, розгортаєш дроп, правиш його, видаляєш файлик з адмінкою або ставиш пароль. Так ось, багато спеців забувають зробити останню дію.

Далі гугл нам в допомогу і ми бачимо величезну хмару різних дропів в різному стані. Також можна спалити сітку дропів конкурента і прочекати на наявність архіварикса.

Приклад:
1. Повний доступ до адмінки з можливістю редагувати будь-які сторінки дропа (https://yadi.sk/d/POomLaUiac6vWw)

2. Тут встановлений архіварикс, але не розгорнутий сайт, але (!) ми можемо спокійно взяти хоч копію будь-якого іншого дропа з архіву, вбити в адмінку код… і вуаля… дроп розгорнутий, як то кажуть, спасибі власнику за безкоштовний домен і хостинг. (https://yadi.sk/d/9avHE3RAGfjKXA)

3. Ну тут взагалі власник ледар, завантажив архів з дропом, завантажив архіварикс але не встановив… що-ж, ми не ледарі, ми це зробимо за нього, тільки пароль свій встановимо і посилання розмістимо які потрібно нам.
(https://yadi.sk/d/lpgfMWI79tH5Bg)

Якщо ви думаєте, що це один ледар, то помиляєтеся! таких багато! (https://yadi.sk/d/Rnz8eWUZahkaVQ)

4. Деякі трапляються “розумніші”, закривають архіварикс в robots.txt… і не здогадуються, що пошукові системи сам файл robots.txt теж індексують… (https://yadi.sk/d/QnL4NmMWuoTjAg)

Висновки: 1. Ніколи не забувайте про безпеку, 2. Якщо терміново знадобилася сітка сайтів (наприклад, щоб згодувати пошуковій системі посилання), а бюджет не виділили – ви знаєте, що робити)))

Оцініть статтю
Додати коментар