Зробіть відвідувачів сайту щасливими

Злетить або помре пошукова платформа залежить від того, чи вдається їй протягом перших 7 секунд зацікавити користувача контентом. Таким чином, Твіч, Тік-Ток, Фейсбук, Ютуб та інші соцмережі впроваджують стрічки розумних рекомендацій, які підкинуть в топ найцікавіший персоналізований контент. Після нього вже може йти все підряд, головне – затримати вас на 7 секунд, що підвищує залученість використання Платформи.

Також працює Яндекс.Дзен або Гугл.Діскавері, Реддіт, Квора або навіть Коуб. І було б наївно припускати, що якось інакше працює пошук від Гугла або Яндекса.

Тільки метрика тут ширша – щастя користувача. Пошуковикам все одно, хто перший, а хто другий за запитом. Головне – ощасливити користувача першими результатами, що буде вимірюватися виходячи з його поведінки.

Аналіз поведінки відбувається у всіх проектах, що розвиваються. І було б дивним, якщо ви хочете розвитку свого сайту, але при цьому не аналізуєте і не оптимізуєте поведінку своїх користувачів.

Як використовувати принцип 7 секунд для оптимізації свого сайту?

  1. Забезпечити хорошу швидкість завантаження.
  2. Прибрати спливаючі в першу секунду вікна з пропозицією щось вибрати.
  3. Розміщувати важливу інформацію на першому екрані.
  4. Використовувати мерчендайзинг і розумні рекомендації.
  5. Розміщувати контент, що розв’язує інформаційну потребу користувача.

Можна сюди ще додати корисні зауваження Кріса Лейка зі статті “чому я піду з Вашого сайту за 10 секунд” – пошукайте в мережі (“25 reasons why I’ll leave your website in 10 seconds”).

Оцініть статтю
Додати коментар