Поради щодо local SEO для просування в гугл Картах [ENG]

Корисне відео від Кріса Палмера. “У цьому відео я розповім про різні стратегії, які дозволять вашому сайту Google my business і вашому місцевому бізнес-сайту зайняти більш високе місце в пошуковій системі Google”.

Google Мій бізнес і Google карти необхідні будь-якому власнику бізнесу, тому наявність методів і стратегій для того, щоб ви займали більш високе місце, є дуже необхідним активом для вашого бізнесу.

Я крок за кроком розповім про те, як ви можете підвищити свій рейтинг, а також про методи, які включають прес-релізи для вашого місцевого бізнесу.

Я навіть торкнуся способів використання машинних кодів і нанизування машинних кодів. І різні локалізовані тактики маніпулювання ставками кліків, які легко реалізувати, але дуже ефективні для будь-якого бізнесу, який намагається зайняти місце в Google.

Якщо у вас є додаткові питання, пов’язані з Google Maps або Google my business, завжди не соромтеся задавати будь-які з наведених нижче питань SEO, незалежно від того, чи є вони локальними питаннями SEO або просто питаннями пошукової оптимізації в цілому.

Оцініть статтю
Додати коментар